Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Lujza
Zajtra má meniny: Amália

Pozvánka k nám do Korne
Streda, 09 júl 2008
Tlačiť E-mail
ImagePozývame Vás na XXI. ročník hasičskej súťaže "O pohár starostu obce a DHZ Korňa", ktorá sa bude konať 20.7.2008 od 11.hodiny. Súťaž je zaradená do bodovania v Severoslovenskej Hasičskej Ligy a prebieha podľa jej pravidiel.Celý článok...
 
Okrsková súťaž na Makove a okresná v Krásne nad Kysucou
Pondelok, 07 júl 2008
ImageDňa 15. júna sa konala hasičská okrsková súťaž v obci Makov, na súťaži sa zúčastnili aj naše dievčatá pod vedením Martina Staníka. Nakoľko mali slabú konkurenciu a tak naše dievčatá postúpili na okresné kolo do Krásna nad Kysucou, kde postúpili na krajské kolo ktoré sa bude konať 12. júla v Kláštore pod Znievom.
Celý článok...
 
Upozornenie pre vypaľovanie
Sobota, 21 jún 2008
ImagePo miernej zime k nám rýchlym skokom zavítala jar a s ňou aj teplé slnečné dni. Tento čas nás láka a aj núti vykonať nevyhnutnú údržbu našich záhrad, lúk, lesných a trávnatých porastov. Avšak nie všetci si uvedomujeme skryté nástrahy nášho zveľaďovania. Minuloročné zostatky biologického materiálu - tráva, lístie a ihličie v spojení s teplým a veterným počasím a nezodpovedné konanie vytvárajú veľké riziko vzniku a rozšírenia požiaru. Z vykonanej analýzy požiarovosti vyplýva, že najpočetnejšou skupinou požiarov sú tak ako aj v predchádzajúcich rokoch požiare, ktoré vznikli v prírodnom prostredí.
Celý článok...
 
Ukážka v materskej škôlke
Sobota, 21 jún 2008
ImageV júni sa konala ukážka hasičskej techniky v materskej škôlke pri príležitosti "Dňa detí". Ako trpezlivý profesor sa preukázal náš tajomník DHZ Ing. Štefan Janešík, ktorý pracuje od júna na Strednej Škole Požiarnej Ochrany v Žiline.
Celý článok...
 
Súťaž v Trnovom SSHL 1.kolo
Utorok, 17 jún 2008

ImageDňa 7. júna 2008 sa uskutčnilo 1.kolo SSHL v Žiline Trnovom, na súťaži sa zúčastnilo aj športové družstvo mužov a dorastenky, ktoré boli zaradené do kategórie ženy. Dorastenkám sa zadarilo a celkovo sa umiestnili na 4.mieste medzi ženami a na 3.mieste v kategórii ženy SSHL. Pozrite si video na: http://leteckaposta.cz/385644070Celý článok...
 
Oslavy na Vychylovke
Utorok, 03 jún 2008

Image Dňa 10. mája 2008 sa naši členovia zúčastnili na celoslovenských oslavách sviatku sv. Floriána, ktoré sa tento rok konali v Skanzeme kysuckej dediny vo Vychylovke. Na tejto oslave sme boli zaradený do sprievodu historických zástav s čestnou jednotkou. Ďalej naša soška sv. Floriána bola vystavená v pamätnej izbe spolu s výstavou zberateľa Jožka Malíka z Turzovky.

 

Celý článok...
 
Trojdňová púť na Živčákovú
©tvrtok, 22 máj 2008
Image

Dňa 16, 17 a 18 mája sa konala jubilejná púť na horu Živčáková pri príležitosti 50.rokov od zjavenia Panny Márie. Dobrovoľný hasičský zbor Korňa poskytol bez nároku na mzdu členov a techniku CAS 32 T 148, MB Sprinter na zabezpečenie Protipožiarnej asistenčnej hliadky a reguláciu dopravy na parkovisku Živčáková a okolí Kaplnky. Dobrovoľný hasiči sa striedali nepretržite od Piatka 13 hod. až do Nedele  18 hodiny. Pri tejto činnosti hasiči likvidovali požiar skládky haluzín a koreňov v blízkosti kaplnky, ktorý úmyselne založili pútnici na nedovolenom mieste. Ďalej hasiči čistili vapexom cestu zneništenú na Živčákovú od prevádzkových kvapalín.

Celý článok...
 
Ako sa stať mladým hasičom?
Sobota, 17 máj 2008

Ak chcete byť mladým hasičom máme pre Vás potešujúcu správu. DHZ Korňa v spolupráci zo ZŠ Korňa bude viesť krúžky mladých hasičov dievčat a chlapcov. V prípade viac info oslovte Martina Staníka (tel. 0907615445) trénera dorasteniek, ktorý bude viesť tieto krúžky od nového školského roka 2008.

 
Posvätenie historickej zástavy
Sobota, 17 máj 2008

ImageDobrovoľný Hasičský Zbor Korňa v spolupráci s Farským úradom, OV DPO Čadca a obec Korňa Vás uskutočnili pri príležitosti sviatku sv. Floriána slávnostné posvätenie historickej zástavy a sochy sv. Floriána.

Celý článok...
 
Mladé hasičky na súťaži v Zákopčí
Sobota, 17 máj 2008

Image

Dňa 1.3. 2008 sa uskutočnil 3. ročník halového päťboja v Zákopčí - Ústredí. Súťažiace družstvá museli zdolať disciplíny ako viazanie uzlov, šplh na lano, hod loptičkou, streľbu zo vzduchovej zbrane a nakoniec štafetu dvojíc. Súťaž bola ťažká, ale dievčatá v niektorých disciplínach porazili aj chlapcov.

 

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 21 22 23 24 25 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 361 - 370 z 370