Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Stanislav
Zajtra má meniny: Irma

Poďakovanie
Piatok, 16 január 2009
Dňa 18.12.2008 sa konalo obecné zastupiteľstvo, popri riešení iných bodov bolo aj schvaľovanie obecného rozpočtu pre obec Korňa na rok 2009. Chceli by sme starostovi obce a všetkým poslancom poďakovať za prejavenú dôveru a pomoc pri schválení rozpočtu pre OHZ / DHZ Korňa na rok 2009, ďakujeme - výbor a členovia DHZ Korňa.
 
Dobráci na snehu
Piatok, 16 január 2009
Na prelome roku 2008 sa stretli lyžiarsky zdatný členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa na Silvestrovskej lyžovačke v stredisku SKI - Makov, aby spálili prebytočné kalórie nazbierané po sviatkoch. Prevažnú časť tvorili dievčatá zo ženského týmu, ktoré sa nedali zahanbiť pred zúčastnenými mužskými kolegami. Cez prestávku sa občerstvili „čistým“ čajom a desiatou, veru 4 hodiny lyžovačky stálo za to. Silvestrovské sústredenie sa obišlo bez vážnych zranení ..


Celý článok...
 
Doplnená fottogaléria
Utorok, 16 december 2008
Postupne sú pridávané fotky z činnosti DHZ Korňa v roku 2008 do fotogalérie, najnovšie tam nájdete foto zo súťaže Podunajských Biskupíc, Malinova a Čenkoviec.
 
Vianoce
Piatok, 05 december 2008

Šťastné a veselé Vianoce a všetko najlepšie do nového roku 2009 Vám praje vedenie Dobrovoľného hasičského zboru Korňa, najmä žiačkam, žiakom, dorastenkám, sponzorom, priazdnivcom a členom tejto verejnoprospešnej organizácie .....
 
Okrúhle jubileum predsedu DHZ Korňa
Utorok, 11 november 2008
Image
Dňa 10.11.2008 oslávil svoje významné jubileum 50. rokov Miroslav Smažák - dlhoročný predseda Dobrovoľného zboru Korňa. K narodeninám mu srdečne blahoželajú a prajú pevné zdravie, úprimnej rodinnej pohody, veľa úspechov v každodennom živote a veľa elánu vo vedení tejto záslužnej organizácie. K blahoželaniu sa pripájajú členovia DHZ Korňa, DHZ z okrsku č.2 a OV DPO Čadca.
 
Zastavenie sa v čase a chvíľka spomienok
Sobota, 08 november 2008

Dňa 1.11.2008 vo Sviatok Všetkých svätých sa zišli členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa, aby si pripomenuli pamiatku zosnulých členov. Zaspomínanie si na časy minulé, keď ešte s elánom rozdávali rady a rozprávali mladším zážitky - už sú nevratne preč. Ostáva už len zamyslenie sa, položenie venčeka, zapálenie sviečky a tichá modlitba, za tých čo svoje úsilie, voľný čas a energiu venovali udržaniu a rozvoju organizácie na ochranu životov a majetku svojich blížnych.
 
DVD z našej súžaže Korňa 2008
Pondelok, 27 október 2008
Image
Portál www.firesystem.sk a Fotoslužba Miroslav Chrenšť v spolupráci z DHZ Korňa prinášajú DVD, na ktorej je zdokumentované 6. kolo II.ročníka SSHL - Vševed FIRE ATTACK 2008. Na 21. ročníku hasičskej súťaže o pohár starostu obce a DHZ Korňa sa zúčastnilo 45 hasičských družstiev z Čiech, Moravy a Slovenska.
Celý článok...
 
Výlet Bratislava a späť
Pondelok, 20 október 2008
Image
Výbor Dobrovoľného hasičského zboru zorganizoval dvojdňový výlet pre svojich členov a rodičov hasičského družstva dievčat, ktorý bol spojený z prehliadkou Bratislavského a Trenčianskeho hradu spojený z troma súťažami v Bratislave a okolí. Rodičia dievčat mohli na vlastné oči vidieť súťaživosť svojich dcér a zažiť atmosféru, ktorá vládne na takýchto podujatiach. http://www.ceknito.sk/video/238971
Celý článok...
 
Krúžok mladých hasičov a hasičiek
Utorok, 14 október 2008
Image
Od začiatku školského roka 2008 sú za pomoci "Centrumu voľného času Turzovka" a členov DHZ Korňa spustené krúžky mladých hasičov a hasičiek. Zodpovedný vedúci je Martin Stanik (člen výboru pre mládež) a Rastislav Fatura (veliteľ DHZ). Foto v článku ...
Celý článok...
 
Súťaž v Bratislave - 1. miesto
Utorok, 30 september 2008
Image

V sobotu 13.9.2008 sa konala v mestkej časti Bratislavy - Podunajských Biskupiciach hasičská súťaž podľa pravidiel ZSHL. Súťažilo sa na tráve, zúčastnilo sa 22 hasičských družstiev zo Slovenska a 1 z družobnej organizácie Maďarska. Bola to vydarená akcia , naše družstvá DHZ Korňa mužov a žien získali 1. miesta v oboch kategóriach. Video na:http://www.ceknito.sk/video/238971
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 21 22 23 24 25 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 346 - 360 z 368