Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Stanislav
Zajtra má meniny: Irma

Spomienka na zakladateľov hasičstva v Korni
©tvrtok, 05 november 2009
Image
Dňa 30.10.2009 predvečer pred sviatkom všetkých svätých a pamiatke zosnulých sa 45 členov Dobrovoľného hasičského zboru Korňa stretlo na cintoríne, kde navštívili hroby svojich predchodcov, rodičov, starých rodičov a známych. Pri krátkej modlitbe, položením venčekov s odkazom „ Nezabúdame hasiči“ , zapálením sviečky a krátkym opisom spomienky na jednotlivých členov predsedom p.Smažákom pre tých mladších zúčastnených.
Celý článok...
 
Snežná kalamita
Piatok, 16 október 2009
Image
V dňoch od 14.10.2009 z dôvodu výdatného sneženia nastala v Korni riziková situácia, padali stromy na komunikácie, elektrické vedenia, rodinné domy. Členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa, už od dňa 15.10.2009 odstraňovali popadané stromy a potrhané el. vedenie, drátový rozhlas. Dňa 16.10.2009 boli rezané rizikové stromy v okolí el. vedení a blízkosti telocvične a v areáli školy. Ďalej boli postihnuté časti U Cipľa, Zátoka, Vyšná Korňa, bola zastavená dodávka vody z dôvodu výpadku prívodu el. energie. Aby došlo k čo najrýchlejšej k obnoveniu dodávky vody požičali sme pracovníkom vodárenskej spoločnosti požiarne hadice na prečerpávanie pitnej vody.
Celý článok...
 
Sezóna DHZ Korňa 2009 (+ video)
Nedeµa, 11 október 2009
Image
Skončila sa letná sezóna 2009 a náš "strihač" nám spracoval video naj. záberov a momentiek z roku, ktoré si môžte pozrieť v našom článku. Všetkým členom, členkám, reprezentantom, priazdnivcom, sponzorom, vedeniu DHZ Korňa, vedeniu obci, ktorý sa o to zaslúžili patrí vďaka a uznanie...
Celý článok...
 
Hasičská 100 v Poprade, Majstrovstvá DPO SR
©tvrtok, 08 október 2009
Image
Dňa 26.9.2009 sa konali v Poprade majstrovstvá Slovenska v hasičskej stovke dobrovoľných hasičov. Tejto súťaže sa zúčastnili aj dobrovoľný hasiči z Korne. Súťažilo sa na dva pokusy štyria najlepší postúpili do bojov o medaile. V silnej konkurencii celkovo 60 pretekárov mala DHZ Korňa zastúpenie v mužskej aj ženskej kategórii.
Celý článok...
 
Krúžky CVČ Turzovka aj u hasičov v Korni
Streda, 23 september 2009
Image

Hasiči a hasičky DHZ Korňa nelenili ani túto nedeľu a vybrali sa do Považského Chlmca na tréning 100m cez prekážky pred Majstrovstvami Slovenska v Poprade, ktoré sa uskutočnia 26.9.2009. Dráhu na tréning nám poskytla SŠPO v Považskom Chlmci, kde sme si mohli naživo vyskúšať, ako to bude vyzerať v sobotu. Úlohy reprezentovať obec a zbor DHZ Korňa za zhostili chlapci aj dievčatá, ktoré su členmi DHZ Korňa a navštevujú aj hasičské, záchranárske krúžky podporované Centrom voľného času Turzovka aj v roku 2009/2010

Celý článok...
 
Výpomoc pri požiari lesného porastu Turzovka
Pondelok, 21 september 2009
Image
Dňa 20.09.2009 o 15,46 hod. bol požiadaný Dobrovoľný Hasičský Zbor Korňa o výpomoc pri lesnom požiari v katastri mesta Turzovka časť Vyšný koniec, pre zlú dostupnosť na miesto požiaru vyrazili 1+3 členovia z vozidlom LADA NIVA, ďalej na mieste požiaru zasahovali profesionálni hasiči z HS Turzovka, HS Čadca, ZB HaZZ Žilina a dobrovoľný hasiči z Turzovky. Požiar bol nedostupnom teréne, plocha 400 árov.
Celý článok...
 
Prezentačné video v skratke
Streda, 16 september 2009
Image
Členovia DHZ Korňa sa okrem iného venujú aj hasičskému športu, ktorý je takpovediac pre nich životný štýl, za ktorý mnohokrát obetujú priateľstvá, rodinu a veľa, veľa voľného času - za čo im patrí obdiv a vďaka... Video v celom článku...
Celý článok...
 
Nočná súťaž v Hornom Kelčove - 1.miesto muži, 2.miesto dievčatá + video
Streda, 16 september 2009
Image
Dňa 12.09.2009 sa uskutočnila nočná hasičská súťaž u našich susedov v Hornom Kelčove, na ich tradičnej trati sa nám zadarilo a ukončili sme požiarny útok časom 15,23 sek (na podmienky, že prúdari nevideli v tme terče - to bol skvelý výsledok) a týmto časom sme zvíťazili. Dievčatá po drobnom zranení na prúdoch sa umiestnili na druhom mieste, kde ich predbehli domáce hasičky.
Celý článok...
 
Posledné kolo SSHL v Trnovom, 1.miesto muži aj ženy + video
Pondelok, 14 september 2009
Image
V sobotu 5.9.2009 pripravilo DHZ Trnové záverečné kolo Severoslovenskej Hasičskej Ligy. Po upršanom piatku sa nám sobotné ráno prebúdzalo do krásneho dňa. Bolo trošku chladné počasie no sem tam vykuklo aj slniečko. Čakal nás krásny deň ako stvorený na hasičský šport. Na záverečne kolo sa prišiel pozrieť a popriať veľa športových úspechov aj predseda Žilinského samosprávneho kraja Ing. Juraj Blanár .Po slávnostnom nástupe súťaž zahájil veliteľ DHZ Trnové Roman Huliak.
Celý článok...
 
Súťaž Bratislava Podunajské Biskupice 2009 - 1.miesto ženy, 3.miesto muži + video
Pondelok, 14 september 2009
Image
Dňa 12.septembra sa v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice konal 11. ročník Memoriálu Jozefa Duranského v areáli Základnej školy na Biskupickej ulici zároveň s desiatim ročníkom súťaže vo varení gulášu o cenu starostky a posledného kola ZSHL 2009.
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 21 22 23 24 25 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 316 - 330 z 368