Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Vendelín
Zajtra má meniny: Urąuµa

Výcvik Dobrovoľných hasičov DHZ Korňa vo Výcvikovom centre HaZZ Lešť
Nedeµa, 22 november 2015

Na základe pokynu prezidenta Hasičského a záchranného zboruč.5/2015 o vykonávaní výcviku členov Dobrovoľných hasičských zborov obcí vo Výcvikovom centre HaZZ Lešť sa zúčastnili aj členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa zaradeného v roku 2015 v skupine A.

Celý článok...
 
Zásah DHZ Korňa č. 42 v roku 2015
©tvrtok, 19 november 2015

Technický zásah / transport pacienta

Dňa 17.11.2015 o 11:25 hod. sme boli požiadaný OD KOS Žilina k výpomoci transportu pacienta v obci Korňa Nižná U Malikov.Zásahu sa zúčastnili 3 členovia DHZ Korňa s Nissan Navara a následne 2 členovia s Lada Niva. Ďalej sme spolupracovali s HaZZ a posádkou RZP.

Celý článok...
 
Slávnostné odovzdanie hasičskej techniky pre DHZ Korňa a slávnostné odhalenie sochy sv. Floriána
Pondelok, 16 november 2015
V piatok 13.11.2015 členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa dostali dlho očakávané nové hasičské vozidlo CAS 15 IVECO DAILY a protipovodňový vozík. O 16,00 hod. bolo počuť sirénu tohto vozidla - to už osobne podpredseda vlády SR a minister vnútra JUDr. Robert Kaliňák dorazil pred hasičskú zbrojnicu, kde mu pred nastúpenými hasičmi podal hlásenie veliteľ DHZo Korňa Rastislav Fatura.
Celý článok...
 
Pozvánka na odovzdávanie techniky pre DHZ Korňa
Utorok, 10 november 2015

Image

 

Celý článok...
 
Spomenuli sme si na zosnulých členov DHZ Korňa / 2015
Nedeµa, 01 november 2015
Tradične sa členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa zišli v hasičskej zbrojnici a smerovali na miestny cintorín, kde si uctili venčekom pri každom hrobe zosnulého člena DHZ Korňa. Pri tichej modlitbe a zapálením sviečky predseda Miroslav Smažák
Celý článok...
 
Školenia na protipovodňové vozíky pre DHZ sa zúčastnil aj zástupca DHZo Korňa
Nedeµa, 01 november 2015
Lokálne balíky protipovodňovej techniky dostane k dispozícii celkom 621 obcí, ktoré boli vybrané na základe miery povodňového rizika ako aj podrobnej analýzy databázy zásahov hasičov a záchranárov.
Celý článok...
 
Členovia DHZ Korňa v spolupráci s ASSR
Nedeµa, 01 november 2015

Členovia DHZ Korňa sa v dňoch 24.10.2015 zúčastnili na Slávnostnej konferencii pri príležitosti 10. výročia založenia ASSR ako partnerská organizácia.

Celý článok...
 
Pomohli sme pri Slávnostnej Konsekrácii kostola Panny Márie Matky Cirkvi
©tvrtok, 08 október 2015

Na žiadosť Farského úradu Korňa a obce Korňa členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa v spolupráci s ASSR, DHZ Vysoká nad Kysucou, DHZ Horný Kelčov, DHZ Turzovka, Slovenským Červeným Krížom, ZZS NsP Čadca, ZZS Falck, KCZS Gabčíkovo, OZ Pre Kysuce, MsP Turzovka a inými občianskymi združeniami, usporiadateľmi z radov občanov a zamestnancov obce, hliadky Polície, sme vykonávali činnosť pri zabezpečení Slávnosti Konsekrácie kostola Panny Márie Matky Cirkvi.

Celý článok...
 
Dôležité info o výkende 3 a 4.10.2015 Živčáková
Sobota, 03 október 2015

Dôležité info : Členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa v spolupráci s ASSR, DHZ Vysoká nad Kysucou, DHZ Horný Kelčov, DHZ Turzovka, inými občianskymi združeniami, usporiadateľmi z radov občanov a zamestnancov obce, hliadky Polície, Slovenského Červeného Kríža budú vykonávať činnosť pri zabezpečení Slávnosti Konsekrácie kostola Panny Márie Matky Cirkvy.
Celý článok...
 
Zásahy DHZ Korňa pri odstránení hniezd bodavého hmyzu
Utorok, 08 september 2015

Členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa v minulých dňoch 4 krát zasahovali pri likvidácii bodavého hmyzu v obci Korňa, kde dochádzalo k ohrozeniu zdravia. Pri všetkých prípadoch sa jednalo o sršne.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 61 - 75 z 377