Home arrow Súťaže arrow Výsledky z XXI. ročníka Korňa 2008

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Lujza
Zajtra má meniny: Amália

Výsledky z XXI. ročníka Korňa 2008 Tlačiť E-mail
Utorok, 24 jún 2008
Dňa 20.7.2008 sa konalo v Korni 6. kolo SSHL, na ktorom sa zúčastnilo 45 hasičských družstiev z Čiech, Moravy a Slovenska. Na tomto kole sa ukázalo veľa špičkových družstiev, no jednoznačne sa darilo SDH Metyloviciam, pozbierali výhry v hodnote cez 6 000,- . V ženskej kategórii triumfovali slečny z Turčianskych Kľačan. Výsledky v článku ...

Ceny pre víťazov:

I. miesto Muži 5 000,- Sk + putovný pohár + pohár za I. miesto
II. miesto Muži 3 000,- Sk + pohár za II. miesto
III. miesto Muži 1 000,- Sk + pohár za III. miesto

I. miesto Ženy 1 500,- Sk + putovný pohár + pohár za I. miesto
II. miesto Ženy 1 000,- Sk + pohár za II. miesto
III. miesto Ženy 500,- Sk + pohár za III. miesto

Bonus:

- najrýchlejší prúdar 500,- Sk
- najrýchlejšia prúdarka 500,- Sk
- cena fair play


info:
www.hasicikorna.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
tel.: 0905 691 967
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >