Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Laura
Zajtra má meniny: Norbert

Ukážka v materskej škôlke Tlačiť E-mail
Sobota, 21 jún 2008
ImageV júni sa konala ukážka hasičskej techniky v materskej škôlke pri príležitosti "Dňa detí". Ako trpezlivý profesor sa preukázal náš tajomník DHZ Ing. Štefan Janešík, ktorý pracuje od júna na Strednej Škole Požiarnej Ochrany v Žiline.
Deti boli ohúrené hasičskou technikou, najviac ich zaujalo striekanie vody z pristavenej hasičskej cisterny, aj tí najväčší neposlúšnici zaujato sledovali rady a postrehy nášho tajomníka z jeho zásahov v Hasičskom a Záchrannom Útvare hl. mesta SR Bratislave.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >