Dnes má meniny: Kamila
Zajtra má meniny: Duąana

Oslavy na Vychylovke Tlačiť E-mail
Utorok, 03 jún 2008

Image Dňa 10. mája 2008 sa naši členovia zúčastnili na celoslovenských oslavách sviatku sv. Floriána, ktoré sa tento rok konali v Skanzeme kysuckej dediny vo Vychylovke. Na tejto oslave sme boli zaradený do sprievodu historických zástav s čestnou jednotkou. Ďalej naša soška sv. Floriána bola vystavená v pamätnej izbe spolu s výstavou zberateľa Jožka Malíka z Turzovky.

Na uvodnom slávnostnom sneme sa zúčastnili Ladislav Fatura a Miroslav Kocur, kde dostali pamätné listy.

Na akcii sa zúčastnili členovia: Ladislav Fatura, Miroslav Kocur s manželkou,  Patrik Vyrobok, Rastislav Fatura, Mario Paľuch, Mario Slezak, Stanislav Bohač ...

Fotky nájdete na : http://www.firesystem.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=215&Itemid=36