Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Laura
Zajtra má meniny: Norbert

Trojdňová púť na Živčákovú Tlačiť E-mail
©tvrtok, 22 máj 2008
Image

Dňa 16, 17 a 18 mája sa konala jubilejná púť na horu Živčáková pri príležitosti 50.rokov od zjavenia Panny Márie. Dobrovoľný hasičský zbor Korňa poskytol bez nároku na mzdu členov a techniku CAS 32 T 148, MB Sprinter na zabezpečenie Protipožiarnej asistenčnej hliadky a reguláciu dopravy na parkovisku Živčáková a okolí Kaplnky. Dobrovoľný hasiči sa striedali nepretržite od Piatka 13 hod. až do Nedele  18 hodiny. Pri tejto činnosti hasiči likvidovali požiar skládky haluzín a koreňov v blízkosti kaplnky, ktorý úmyselne založili pútnici na nedovolenom mieste. Ďalej hasiči čistili vapexom cestu zneništenú na Živčákovú od prevádzkových kvapalín.

Výbor DHZ Korňa ďakuje všetkým zúčastneným členom za pomoc pri zabezpečení tejto zložitej akcie. Približný počet účastníkov za tieto tri dni dosiahol 10 tisíc.

 

Zúčastnený členovia: Fatura Ladislav, Smažak Miroslav, Fatura Rastislav, Andrej Nehera, Stanik Martin, Chylik Jaroslav, Peter Voštinák, Jozef Jančík ml, Ivan Vyrobík,  Jozef Učnik st., Miroslav Učnik, Miroslav Kocur, Tkačik Martin, Belko Štefan, Patrik Vyrobik, Lukaš Jurík, Stano Bohač, Mário Paľuch a Mário Slezák.

Na akcii ďalej pomáhali: starosta obce Jozef Kontrik, zástupca starostu p.Homola, poslanec o.z p.Vyrobík, Ladislav Paľuch, Martin Kontrik, Peter Kontrik a pracovníci obecného úradu.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >