Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Vendelín
Zajtra má meniny: Urąuµa

Blesková povodeň v Korni (20.7.2020) Tlačiť E-mail
Piatok, 31 júl 2020
Naši členovia DHZ Korňa zasahovali v počte 15 členov = 3 družstvá technikou Iveco Daily, protipovodňový vozík, Nissan Navara, Ford Tranzit + 5 čerpadiel, HaZZ HS Turzovka 2 družstvá, DHZ Klokočov, DHZ Vysoká nad Kysucou, Záchranná brigáda HaZZ 2 družstvá, plus pracovníci obecného úradu s bagrom, plus poslanci a občania ktorým to nebolo jedno..... super ďakujeme 😷😷😷 No nezabudnime ....... počasie sa pohráva s nami stále. Poznámka: naši členovia vykonávajú zásahy, školenie, výcvik, súťaže a brigády zdarma, ako dobrovoľnícky prácu - bez nároku na odmenu.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >