Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Vendelín
Zajtra má meniny: Urąuµa

Pátracia akcia vo Varíne (18 a 19.7.2020) Tlačiť E-mail
Piatok, 31 júl 2020
Dňa 18.7.2020 aj naši Dobrovoľní hasiči z Korne, príslušníci Polície, Oravský záchranný systém, Dobrovoľné hasičské zbory z Kysúc, Žiliny a okolia spolu (Varín, Oščadnica, Sučany, Dunajov, Klubina, Stará Bystrica, Radôstka, Trnové, Bytčica, Snežnica) s ďalšími dobrovoľnými záchranárskymi zložkami ako napr. KZZ SR, Služobná Kynológia Trstená, K9 Rescue, Horskou službou = 126 ľudí...... pátrali po nezvestnom Radoslavovi Hoštákovi, rok nar.1987, Varín okres Žilina. Menovaný je nezvestný od dňa 16.07.2020 05:30 hod.,kedy bolo zistené, že sa nenachádza v mieste bydliska. Na stolíku ponechal svoju peňaženku, doklady, ako aj svoj mobilný telefón a odišiel na doposiaľ neznáme miesto. Nikdy v minulosti takto z domu neodišiel, stalo sa to po prvýkrát. Pomôžte nám pri pátraní po nezvestnom zdieľaním tohto príspevku. PS: Ďalej pátracia akcia pokračovala aj 19.7.2020 od 11:00 hod. zraz pri Tescu vo Varíne - no zatiaľ nezvestná osoba nenájdená. Ďakujeme všetkým zúčastneným
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >