Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Vendelín
Zajtra má meniny: Urąuµa

DHZ Korňa dezinfikuje a vozí lieky ľudom v karanténe a ohrozeným skupinám Tlačiť E-mail
Nedeµa, 22 marec 2020
Na základe žiadostí od starostky obce Korňa Ing. Mariany Bebčákovej sme začali dezinfikovať verejné priestory a autobusové zastávky. Naši členovia vystrojení ochrannými prostriedkami doporučenými na ochranu proti výrusu COVIT 19 a dezinfekčným roztokom za pomoci tlakového postrekovača postupne vykonali dezinfekciu. Nakoľko sa jedná o prvý zásah tohto druhu v našej hasičskej jednotke – všetci prítomní boli o postupe vopored preškolení veliteľom jednotky. Ďaľšou úlohou, ktorú si táto doba vyžaduje – je dovoz liekov a farmaceutologických prípravkov pre starších, chorých a občanov v karanténe. V spolupráci s obcou a lekárňou Paracelsus zabezpečujeme požiadavky občanov, vyzdvihnutie a následná distribúcia na adresu, aj v týchto prípadoch sú naši členovia DHZ Korňa vystrojený ochrannými prostriedkami. Ďakujeme našim členom, že sa podujali na tieto špeciálne činnosti. INFO: Pre donášku liekov: 1,ak chcete liek na predpis, volajte svojmu lekárovi on Vám ich predpíše, my vyzdvihneme ..... donesieme 2, ak chcete voľno predajné lieky, treba napísať nám alebo zavolať mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. alebo tel.: 0905 691 967 Ďakujeme za pochopenie
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >