Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Oto
Zajtra má meniny: Mikuláą

Poďakovanie od p.Hritzovej za zásah č.83 Tlačiť E-mail
Utorok, 05 december 2017
Obrovská vďaka a jeden veľký REŠPEKT dvom úžasným hasičom z DOBROVOĽNÉHO HASIČSKÉHO ZBORU V KORNI. Pán Smažák Miroslav a pán Nehera nám prišli v sobotu večer na pomoc. Po telefonáte boli do pár minút na našom mieste napriek tomu, že sme ani netušili, kde konkrétne v lese sme a kde sme zapadli autom v snehu. S kľudom a trpezlivosťou si vypočuli naše skromné odhady o mieste a hneď nás prišli vytiahnuť s maximálne profesionálnym prístupom... Klobúk dolu páni DOBROVOĽNÍ hasiči, ktorí ste ochotne vstali v sobotu večer z teplej postele a išli nám nezištne pomôcť. Veľmi si vážime Vašu ochotu, prístup a profesionalitu... Obrovská vďaka Vám za to, čo robíte... Prosím Lajky a zdieľanie pre týchto pánov, nech sa o ich dobročinnosti dozvie čo najviac ľudí... ĎAKUJEME - Dobrovoľný hasičský zbor Korňa. Danica Hritzová
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >