Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Oto
Zajtra má meniny: Mikuláą

Zásah č. 73 / popadané stromy aj na aute Tlačiť E-mail
Streda, 08 november 2017
Dňa 29.10.2017 podvečer zasahovali aj členovia DHZO Korňa (TA Nissan Navara 1+4) pri technickom zásahu odstraňovaní popadaných stromov v obci Korňa, časť Nižná Korňa., kde pomocou motorovej píly a navijáku postupne odstránili 3 stromy. Na mieste zasahovali aj príslušníci HaZZ a polícia,

kde ešte pred našim príchodom odstraňovali spadnutý strom na vozidle. Vodičovi, ktorý sa stal účastníkom tejto udalosti, člen DHZ Korňa doniesol aj teplý nápoj, nakoľko bolo nepriaznivé a chladné počasie.

 

 

 

 

Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >