Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Oto
Zajtra má meniny: Mikuláą

„Nezabúdame a ďakujeme Vám“ Tlačiť E-mail
Streda, 08 november 2017
V tento týždeň spomienok a zapálených sviečok sa členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa stretli, aby si pripomenuli sviatok všetkých svätých a pamiatku zosnulých na obecnom cintoríne. Pod vedením predsedu p. Miroslava Smažáka sme navštívili hroby zosnulých zakladateľov a aktívnych členov DHZ Korňa, každý z nich si zaslúži úctu a spomienku, nakoľko počas svojho mnohokrát krátkeho života obetovali v prospech dobrovoľných hasičov

- na úkor svojich blízkych veľa voľného času. Spomeniem len, že kto nepozná svoju históriu – nezaslúži si budúcnosť, preto je našou prioritou podporiť mládež a viesť ju k úcte k starším a našej bohatej hasičskej histórii.

 

V mene vedenia DHZ Korňa ďakujeme všetkým zúčastneným za účasť. A odkaz tým do hasičského neba „Nezabúdame a ďakujeme Vám“.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa

Foto: Veronika Sučiková

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >