Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Duąan
Zajtra má meniny: Iveta

Zásah č.39/2017 TZ - pád osoby do vody v Klokočove Tlačiť E-mail
Nedeµa, 30 apríl 2017
Dňa 29.4.2017 na výzvu OS KR HaZZ Žilina vykonala výjazd DHZO Korňa 8 členov (štvorkolka + TA Nissan Navara s termokamerou na vyhľadávanie osôb) do obce Klokočov k vyhľadávaniu nezvestnej osoby, ktorá spadla do rieky.

Technický zásah / vyhľadávanie nezvestnej osoby

 Na mieste už zasahovali hasičské jednotky HaZZ, DHZO Klokočov a Polícia. Po rozmiestnení zasahujúcich bolo oznámené, že nezvestný bol nájdený – presnejšie sám od miesta pádu smeroval proti prúdu a následne vyšiel na breh, následne bol ošetrený vo vozidle RZP.

 

Výjazd: 23:58 hod., ukončenie: 00:51 hod.

Technika: Štvorkolka (1+1), TA Nissan Navara (1+4), súkromný OFFROAD (1+0)
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >