Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Alfréd
Zajtra má meniny: Valéria

Zásah č.25/2017 výpomoc polícii Tlačiť E-mail
Piatok, 21 apríl 2017
Dňa 19.4.2017 sme po prevzatí žiadosti od polície o výpomoc pri odvoze obhliadajúcej doktorky a zvoz tela sme kontaktovali miestny DHZO Turzovka a následne sme aj my DHZO Korňa vykonali výjazd Štvorkolka CANAM (1+1), nahlásili sme výjazd na OS KR HaZZ Žilina, jazdu na miesto komplikoval ťažko zjazdný terén, obhliadajúca lekárka konštatovala EXITUS a následne sme na nám dostupné miesto sme postupne priviezli spoločne s DHZO Turzovka aj príslušníkov polície. Po zdokumentovaní sme spoločne telo niesli cca 500 m k štvorkolkám a následne bolo zvezené štvorkolkou k vozidlu pohrebnej služby.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >