Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Laura
Zajtra má meniny: Norbert

Technický zásah / Uviaznutá poľská dodávka na Bobku Tlačiť E-mail
Pondelok, 03 apríl 2017
Dňa 23.3.2017 na základe výzvy OS KR HaZZ V Žiline vykonal výjazd DHZO Korňa (TA Nissan Navara) k vytiahnutiu vozidla do hraničnej oblasti SR/ČR v lokalite vrchu Bobek, následne po príchode na miesto bolo zistené, že sa jedná o vodiča a dodávku (PL) a vozidlu hrozí pri vyťahovaní prevrátenie.

Na miesto povolané cez operačné stredisko HaZZ aj sily a prostriedky ČR (SDH Staré Hamry, HZS Frýdek Místek). Po zabezpečení vozidla proti prevráteniu následne vytiahnuté bez poškodenia s navijakmi vozidiel  DHZ Korňa a SDH Staré Hamry. PS: ďakujeme všetkým zúčastneným a OS KR HaZZ Žilina za spoluprácu.

Spracoval: R. Fatura

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >