Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Alfréd
Zajtra má meniny: Valéria

Kurz prvej pomoci aj pre členov DHZ Korňa Tlačiť E-mail
Streda, 01 marec 2017

V mesiaci február sa uskutočnil kurz prvej pomoci aj pre našich členov DHZ Korňa pod patronátom Asociácie Samaritánov SR v Tatrách. Po teoretickej časti nasledoval aj záživnejší praktický výcvik pod dozorom profesionálov.

Ako napríklad: základné poskytnutie prvej pomoci pri tržných a strelných poraneniach, zlomeninách, popáleninách, uštipnutí jedovatým plazom, stabilizácia pacienta, možnosti transportu. Ďalšou úlohou bolo správne vykonať KPR - Kardiopulmonálnu resuscitáciu na vopred pripravených figurínach dospelých a detí. Tohto sa kurzu sa zúčastnilo 8 našich členov DHZ Korňa a zároveň ďakujeme ASSR za profesionálny prístup a vzdelávania našich členov.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >