Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Adrián
Zajtra má meniny: Gabriela

Zásah č.99/2016 – Pátracia akcia po nezvestnej osobe v Oščadnici Tlačiť E-mail
©tvrtok, 01 december 2016
Dňa 29.11.2016 v predpoludňajších hodinách bola vykonávaná pátracia akcia po nezvestnej osobe J.S, vek 47 rokov, bytom Oščadnica v spolupráci s Políciou a jej služobnými psami. Akcie sa zúčastnili aj Dobrovoľný hasiči Korňa 8 členov,

Oščadnica 10 členov, Kysuce 3 členovia, Pre Kysuce 1 člen + štvorkolka, občania a rodinný príslušníci nezvestného. V poobedňajších hodinách bolo nájdené nehybné zasnežené telo nezvestného muža a miesto bolo odovzdané polícii. Po zdokumentovaní bolo telo nezvestného odvezené k vozidlu pohrebnej služby. Polícia a rodinný príslušníci vyjadrili úprimné poďakovanie všetkým zúčastneným.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa

Foto:autor

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >