Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Adrián
Zajtra má meniny: Gabriela

SPOMÍNAME na zosnulých členov DHZ Korňa Tlačiť E-mail
Piatok, 04 november 2016
Aj tento rok sa zišli členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa, aby si uctili pamiatku všetkých svätých a pamiatku zosnulých, kde sme navštívi hroby zakladateľov a aktívnych členov DHZ Korňa v minulosti.

Je veľmi dôležité sme aj v tomto období si pripomínali tých čo obetovali svoj voľný čas na úkor svojich rodín pre dobrovoľné hasičstvo v Korni. Dnešná doba je uponáhľaná a dravá, preto oslovme mladých, starých, proste všetkých ľudí pomôcť v práci zdarma pre ochranu občanov a majetku. V mene vedenia DHZ Korňa ďakujeme všetkým za pomoc a podporu.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >