Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Adrián
Zajtra má meniny: Gabriela

VI. Ročník Hasičského plesu vzájomnej spolupráce 2016 Tlačiť E-mail
Piatok, 29 január 2016
Dňa 23.1.2016 sa konal VI. Ročník Hasičského plesu vzájomnej spolupráce, už tradične ho usporiadali členovia DHZ Korňa. Táto akcia bola pokračovanie na základe vzájomnej spolupráce obcí Korňa - Staré Hamry a realizovaného mikroprojektu v roku 2011.

Hneď pri príchode na ples ich srdečne vítal predseda DHZ p. Miroslav Smažák, hospodár DHZ Ladislav Fatura a veliteľ DHZ p. Rastislav Fatura s kapitánskym zoznamovacím prípitkom.

Po úvodných slovách predsedu DHZ p. Smažáka si všetci zúčastnení pripili za zvuku ručnej hasičskej sirény. Nechýbalo ani úvodné kolo valčíka a ples oficiálne začal. Medzi hosťami bol aj starosta obce Korňa Štefan Belko, riaditeľ OR HaZZ Čadca Ing. Stanislav Zdařil, zástupcovia firmy B a B, veliteľ DHZ Zákopčie Tarabov Ján Plaček a veľa podporovateľov hasičov nielen z obce Korňa.

Hudba 2 + 1 nás nenechala vydýchnuť, počas plesu vystúpilo tanečné zoskupenie SILVERKY, ľudoví harmonikári pod vedením p. Vyrobíka. Tradičná tombola potešila svojich víťazov, no najmä hlavná cena – romantický pobyt pre dvoch na Oščadniciach od sponzorora BaB. Skvelá zábava pokračovala až do rána.

V mene Dobrovoľného hasičského zboru Korňa ďakujeme všetkým zúčastneným, sponzorom, členom za podporu a tešíme sa aj o rok.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa

Foto: Dávid Hroš, DHZ Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >