Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Laura
Zajtra má meniny: Norbert

Akcia punč po polnočnej v Korni od Dobrovoľných hasičov Tlačiť E-mail
Piatok, 25 december 2015

Aj tieto Vianoce sa dohodli členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa o zabezpečení teplého nápoja pre väčší počet osôb - v rámci cvičenia. Na Štedrý deň 24.12.2015 o 20,30 hod. začali s prípravou a následne o 22,30 hod.

uvarený punč previezli pred kostol v Korni, kde ho postupne rozdali 240 účastníkom polnočnej svätej omše. Ďakujeme zúčastneným členom Patrikovi, Tomášovi, Jurajovi, Petrovi, Gabike, Dávidovi, Jakubovi, Michalovi, Ladislavovi za chuť, ochotu pomôcť a spríjemniť tento Sviatočný čas.

Začiatok činnosti 20,30 hod. / ukončenie činnosti 24,00 hod.

Technika: Nissan Navara, CAS 15 IVECO Daily

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

 

 

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >