Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marcel
Zajtra má meniny: Ervín

Zásah č.56 Technický zásah / pátracia akcia po nezvestnej osobe Tlačiť E-mail
Streda, 16 december 2015
Dňa 14.12.2015 sme boli požiadaný Políciou o výpomoc pri pátraní po nezvestnom mužovi do obce Nesluša. Následne o 18,26 hod. 5 členov DHZo Korňa vykonalo výjazd s technikou Nissan Navara a druhá skupina 3 členovia DHZo Korňa o 19,45 hod. s technikou Lada Niva.

Muž bol nájdený bez vážnejších zranení, na akcii sa ďalej zúčastnili aj DHZ Kysuce, DHZ Nesluša , DHZ Ochodnica, DHZ Kysucký Lieskovec, DHZ Námestovo, DHZ Martin - Priekopa, KZB Žilina Varín, KZB Trenčín, Horská Služba Malá Fatra, ORS, Polícia SR a zišli sa aj občania obce Nesluša v počte 32 a starostka obce Nesluša, ďalej na miesto smerovali aj členovia OZ Pre Kysuce so štvorkolkami.

DHZo Korňa - ukončenie zásahu o 21,39 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=yXbWZZkXtTc

video na odkaze / Ivan Todorov podal správu

Video: Severka Televízia severného Slovenska

Spracoval: Rastislav Fatura

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >