Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marcel
Zajtra má meniny: Ervín

Kniha Dobrovoľní hasiči v Žilinskom kraji aj s DHZ Korňa Tlačiť E-mail
Nedeµa, 13 december 2015

V Nedeľu 13.12.2015 - Predseda Žilinského samosprávneho kraja Ing. Juraj Blanár v hasičskej zbrojnici Predmier (BY) odovzdal knihu o histórii a súčasnosti Dobrovoľných hasičských zborov v Žilinskom kraji.

Slávnostného odovzdávania sa zúčastnili aj naši dvaja členovia. Následne z rúk predsedu Žilinského samosprávneho kraja Ing. Juraja Blanára ju prebral Ladislav Fatura hospodár DHZ Korňa a poďakoval za tento projekt knihy, nakoľko v minulosti takéto knihy pre hasičskú komunitu chýbali.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

Foto: Michal Tremboš

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >