Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Oliver
Zajtra má meniny: Ivan

Spomenuli sme si na zosnulých členov DHZ Korňa / 2015 Tlačiť E-mail
Nedeµa, 01 november 2015
Tradične sa členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa zišli v hasičskej zbrojnici a smerovali na miestny cintorín, kde si uctili venčekom pri každom hrobe zosnulého člena DHZ Korňa. Pri tichej modlitbe a zapálením sviečky predseda Miroslav Smažák

povedal pár slov o každom zosnulom členovi pre zapamätanie si pre mladšie generácie. Ďakujeme v mene výboru DHZ Korňa všetkým zúčastneným za účasť. V rámci zachovania tradície dobrovoľného hasičstva si je potrebné uctiť všetkých aj zosnulých členov.

Na obr. Časť zúčastnených členov DHZ Korňa pri hrobe spoluzakladateľa p.Gajdoša

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >