Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Oliver
Zajtra má meniny: Ivan

Členovia DHZ Korňa v spolupráci s ASSR Tlačiť E-mail
Nedeµa, 01 november 2015

Členovia DHZ Korňa sa v dňoch 24.10.2015 zúčastnili na Slávnostnej konferencii pri príležitosti 10. výročia založenia ASSR ako partnerská organizácia.

Na obr. Gratulácia s darčekom od predsedu M.Smažáka a veliteľa DHZ R.Faturu

Začalo to Slávnostnou konferenciou v Červenom Kláštore - Dunajec Village, 24. októbra 2015. 80 hostí - najvyšší predstavitelia 5 samaritánskych organizácií z Európy a ďalší vzácni hostia zo Slovenska, zastupujúci štátne orgány, či samosprávu, organizácie, či jednotlivci, ktorí sa pričinili o rozvoj ASSR. V prezentácii, ktorá prebehla 10 ročnú históriu ASSR, sa usporiadatelia snažili poďakovať sa každému, kto pomohol, prispel, potiahol a má podiel na tom, kde sú teraz. Vonkajšia expozícia v 6 stanoch chcela trochu odľahčenou formou prezentovať jednotlivé moduly, tímy a činnosti, ktoré ASSR vybudovala a vykonáva. Nasledovala popoludňajšia návšteva Nestville parku, ukončená ochutnávkou miestnych produktov a príprava na Gala večer. Súbor Ľubovňan otvoril večerný program, aby mohol pokračovať poďakovaním sa všetkým členom ASSR, ktorí výraznou mierou prispeli k jej rozvoju, úspechu. Ďakujem kolegom s partnerskej organizácie a tešíme sa na pokračovanie našej spolupráce.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >