Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Norbert
Zajtra má meniny: Róbert

Zásahy DHZ Korňa pri odstránení hniezd bodavého hmyzu Tlačiť E-mail
Utorok, 08 september 2015

Členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa v minulých dňoch 4 krát zasahovali pri likvidácii bodavého hmyzu v obci Korňa, kde dochádzalo k ohrozeniu zdravia. Pri všetkých prípadoch sa jednalo o sršne.

Na ich likvidáciu si majitelia nehnuteľností zabezpečili chemické prípravky a členovia DHZ Korňa v špeciálnom obleku postupne odstránili konštrukcie a zastriekali hniezda bodavého hmyzu. Ďalej bolo do výzbroje DHZ zakúpené špeciálne bipenové pero, ktoré je možné použiť v prípade alergickej reakcie pri uštipnutí. V mene výboru DHZ a občanov ďakujeme za vykonané zásahy.

Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >