Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marcel
Zajtra má meniny: Ervín

Zásah č.13 / 2015 Tlačiť E-mail
Nedeµa, 26 apríl 2015

Požiar / previerkové cvičenie k lesnému požiaru

Dňa 9.4.2015 vykonali členovia zásahovej jednotky DHZO Korňa previerku dodržania času výjazdu, ustrojenosti a kontrolu alkoholu v krvi na základe ohlásenia OD OR HaZZ v Čadci –kontrolu vykonal riaditeľ OR HaZZ Čadca a vedúci OPT OR HaZZ Čadca.

Čas ohlásenia: 11,53 hod. čas poplachu: 11,54 hod.

O 12,01 hod. (o 7 min.) vykonaný výjazd pred HZ s technikou CAS 32 T148 a Nissan Navara 7 členov: Rastislav Fatura, Michal Tremboš, Patrik Vyrobík, Miroslav Smažák, Radoslav Nehera, Monika Dubačová, Martin Stanik

Do časového limitu 10 min. sa dostavili ďalší traja členovia: M. Tkačik, Milan Škulavík, Marek Škulavík, ďalej v zálohe pre tyl na hasičskej zbrojnici ponechaný hospodár DHZ L. Fatura


 
< Predchádzajúca   Ďalšia >