Dnes má meniny: Marcel
Zajtra má meniny: Ervín

Detská halová súťaž v Zákopčí / Sobota 21.3.2015 Tlačiť E-mail
Utorok, 24 marec 2015
Dňa 21.3.2015 sa deti hasičského krúžku zúčastnili halovej súťaže v Zákopčí. Spolu 11 družstiev si zmeralo svoje sily. Pre niektorých našich najmladších to bola prvá skúsenosť, treba pripomenúť, že tejto súťaže sa zúčastnili aj 7-8 roční mladí hasiči so 16 ročnými – preto im patrí veľké uznanie za súťaživosť,

odhodlanie a odvahu sa postaviť „starším“. Po spočítaní bodov naše družstvo sa nedostalo do prvej trojky, no hanbu nespravili. Medzi našimi najlepšími boli: v streľbe A. Staniková, v šplhu na lane: M. Sučik a Z. Škorníková, v hode hadicou na kolky: K. Sučik, v štafete dvojíc: M. Valčuhová a B. Škorníková a v uzloch B. Škorníková. Veľká vďaka patrí aj trénerke žiackeho družstva Monike Dubačovej za pevné nervy počas dvoch rokov prípravy. Ďalej vďaka patrí aj ostatným členom DHZ Korňa za pomoc pri tréningoch a súťažiach. Veríme, že naši mladí hasiči nám vynaložená úsilie vrátia, keď vyrastú.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa