Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marcel
Zajtra má meniny: Ervín

Brigáda DHZ Korňa / Sobota 14.3.2015 Tlačiť E-mail
Utorok, 24 marec 2015
Dňa 14.3.20215 sa členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa stretli na brigáde aj napriek škaredému počasiu. Počas dňa postupne spojazdnili, preštarovali a vyskúšali vozidlo V3S čo dostali od Ministerstva vnútra SR / prezidenta HaZZ gen. JUDr. Alexandra Nejedlého.

Ďalej sme sa presunuli do hasičskej zbrojnice, kde sme opravovali výstražné zariadenia na vozidlách DHZ, nabíjali autobatérie, preštartovali vozidlá. V mene výboru DHZ ďakujeme chalanom za pomoc a venovaný voľný čas.Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >