Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Laura
Zajtra má meniny: Norbert

Zásah č.11 v roku 2015 / Technický zásah Tlačiť E-mail
Nedeµa, 22 február 2015

8.3.2015 / Na základe žiadosti starostu obce Korňa sme vykonali TZ k skríženým vozidlám na miestnej komunikácii smer Živčáková. Následne bolo zistené, že povedľa cesty sú poodstavované osobné mot. vozidlá – brániace prechodu nákladných vozidiel. Bol upozornený kostolník, aby oboznámil pútnikov – vodičov OMV o preparkovaní vozidiel. Ďalej bola obmedzená premávka na miestnej komunikácii a bola posypaná v najkritickejších úsekoch štrkom.

Technika: Nissan Navara (1+3), MB Sprinter (1+1)

Výjazd: 13:07 hod. (na zvolanie použitý zvolávací systém PELIG a SMS HASIČI)

Ukončenie: 14:10 hod.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >