Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marcel
Zajtra má meniny: Ervín

V. Ročník hasičského plesu vzájomnej spolupráce Tlačiť E-mail
Nedeµa, 22 február 2015

Dňa 7.2.2015 sa konal V. Ročník Hasičského plesu vzájomnej spolupráce, už tradične ho usporiadali členovia DHZ Korňa. Táto akcia bola pokračovanie na základe vzájomnej spolupráce obcí Korňa - Staré Hamry a realizovaného mikroprojektu v roku 2011. Hneď pri príchode na ples ich srdečne vítal predseda DHZ p. Miroslav Smažák a veliteľ DHZ p. Rastislav Fatura s tradičným zoznamovacím prípitkom.

Ako úvodné prekvapenie bola inscenovaná ukážka poskytnutia prvej pomoci, kde sa predstavili nové členky DHZ Korňa. Ďalej sme pokračovali úvodným príhovorom predsedu a slávnostným prípitkom. Po chutnej večeri nasledoval úvodný hasičský valčík a ďalej sa postupne pridali ďalší hostia, ktorý prišli podporiť našu akciu. Medzi hosťami bol aj riaditeľ OR HaZZ Čadca Ing. Stanislav Zdařil, riaditeľka ZŠ Korňa Mgr. Jaroslava Srničková, zástupcovia firmy Z+P stav, veliteľ DHZ Zákopčie Tarabov Ján Plaček a veľa podporovateľov hasičov nielen z obce Korňa.


Počas plesu vystúpili aj deti Centra voľného času pri ZŠ Korňa, hrali a spievali na ľudovú nôtu za čo im ďakujeme. Ďalej naši dobrovoľníci sa postarali o spestrenie programu rôznymi scénkami a súťažami, do ktorých zapojili aj účastníkov plesu, ktorým sa to veľmi páčilo. Ako tohtoročný bonus každá žena na plese dostala kalendár a pohár DHZ Korňa s radami ako sa má správať v prípade mimoriadnej udalosti – no musela sa verejne zdôveriť prečo má toho svojho chlapa rada. Dočkali sme sa úprimných, ale aj komických odpovedí.


Taktiež po polnoci sa žrebovala bohatá tombola od našich sponzorov. Hlavnou cenou bol wellnes pobyt v hodnote 250 € od sponzorskej firmy BaB spol. s.r.o. Korňa. O hudobné spestrenie sa starala známa skupina 2+1, ktorá našich hostí bavila, až do skorého rána.


V mene Dobrovoľného hasičského zboru Korňa ďakujeme všetkým zúčastneným, sponzorom, členom za podporu a tešíme sa aj o rok.

Spracoval: Katarína Dubačová, člen DHZ Korňa

Foto: Andrej Nehera, dokumentarista DHZ Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >