Dnes má meniny: Kamila
Zajtra má meniny: Duąana

Zásah č.1/2015 vyhľadávanie nezvestnej osoby Tlačiť E-mail
©tvrtok, 01 január 2015

Na základe výzvy cez OS HaZZ a Polície vykonala výjazd hasičská jednotka DHZO Korňa (Nissan Navara a 5 členov) k výpomoci polícii SR k vyhľadávaniu nezvestnej osoby v obci Radoľa / chata Ostré. Následne sme sa tel. skontaktovali s príslušníkom polície a dohodli miesto a podrobnosti o prehľadávaní členitého terénu v oblasti Ostré.

Ďalej sme spoločne s príslušníkmi HaZZ pokračovali v činnosti / cca o 16,30 hod. bolo nájdené telo nezvestej osoby: M.K, 20 rokov, bytom Kys.N Mesto - exitus bez známok života / v obci Snežnica. Následne privolaná lekárka obhliadla telo a polícia zdokumentovala miesto.

Zásahu sa zúčastnili Rastislav Fatura, Andrej Nehera, Milan Škulavík, Marek Škulavík, Gabriela Ďurkáčová

Výjazd: 11,25 hod. (použitý sms zvolávací systém)

Ukončenie 17,30 hod.

Spracoval: R.FATURA