Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Oliver
Zajtra má meniny: Ivan

Zásah č.50 / cvičenie modulu MTZ, teplý nápoj II Tlačiť E-mail
Sobota, 27 december 2014

Akcia s názvom „ Zabezpečenie teplého nápoja pre väčší počet ľudí II “, bolo zvolaná 24.12.2014 o 21:00 hod., ako cvičný tréning obsluhy poľnej kuchyne a príslušenstva na základe spolupráce s Asociáciou Samaritánov SR a ich zaradenia do modulu MTZ. V krátkom čase sa do hasičskej zbrojnice dostavilo 14 členov DHZ Korňa, zaradených v zásahovej jednotke. Následne bola zadaná úloha a rozdelené jednotlivé funkcie. Prvá skupina vytvorila miesto a poľnú kuchyňu, druhá skupina pripravovala ingrediencie a tretia skupina zabezpečila príjazdovú cestu, výdajné miesto s rozložením stanov a stolov.

Po dovarení sa všetky skupiny spojili a po skončení sv. omše v obci Korňa, rozdali zdarma pred kostolom 320 porcií Vianočného punču. Táto akcia sa stretla najmä s milým prekvapením a úprimným poďakovaním od občanov, citujem jedného „Ste super, veríme vám a máte našu podporu“ – aj tieto slová nás poháňajú dopredu. Základom činnosti v takejto verejno-prospešnej činnosti je ochota pomôcť ľuďom bez nároku na odmenu a motivovať k tejto práci aj iných ľudí. Aj touto cestou chcem poďakovať všetkým zúčastneným členom DHZ Korňa za aktívnu pomoc pri zorganizovaní tejto akcie.


Zúčastnený za DHZ Korňa – Rastislav Fatura, Andrej Nehera, Milan Škulavík, Dávid Dubač, Marek Škulavík, Tomáš Smreček, Michal Tremboš, Peter Tomašik, Miroslav Škorčík, Juraj Škorčík, K.Škorčík, Anna Gajdošová, Gabriela Ďurkáčová, Mário Paľuch,

Výjazd DHZ Korňa 21,00 hod. – ukončenie zásahu DHZ Korňa 02,00 hod.

Technika: MB Sprinter, poľná kuchyňa, stany, stoly      

 

 

 

Spracoval:  Rastislav Fatura, veliteľ DHZ obce Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >