Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Laura
Zajtra má meniny: Norbert

Výročné stretnutie RRT ASSR 2014 Tlačiť E-mail
©tvrtok, 04 december 2014

Dňa 7.12.2014 aj naši členovia DHZ Korňa sa zúčastnili výročného stretnutia RRT ASSR v Banskej Bystrici, kde ich srdečne privítali prezident a predseda ASSR, členovia RRT a zástupcovia členov BKZB. Počas stretnutia bola prezentovaná činnosť ASSR a následná spolupráca s Dobrovoľným hasičským zborom Korňa, Samaritánmi s EU, BKZB, HaZZ a inými organizáciami v rámci SR, EU a ďalšia spoluprácu v novom roku 2015.Spracoval: Rastislav Fatura veliteľ DHZ Korňa
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >