Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Duąan
Zajtra má meniny: Iveta

Stretnutie Dobrovoľných hasičov s ministrom vnútra Tlačiť E-mail
Utorok, 18 november 2014

Dňa 9.11.2014 sa v Martine stretli Dobrovoľní hasiči Žilinského kraja na pracovnom stretnutí s podpredsedom vlády a ministrom vnútra SR JUDr. Robertom Kaliňákom. Medzi vzácnymi hosťami bol aj prezident HaZZ gen. JUDr. Alexander Nejedlý, prezident DPO SR PhDr. Ladislav Pethő, generálny sekretár DPO SR Vendelín Hotváth, riaditeľ KR HaZZ plk. Ing. Jaroslav Kapusniak a riaditelia OR HaZZ v Žilinskom kraji.

Dobrovoľní hasiči zastúpený z rôznych častí Žilinského kraja, kde nechýbali zástupcovia okresov Čadca a KNM. Na tomto spoločnom fóre, kde najskôr podpredseda vlády a minister vnútra poďakoval dobrovoľným hasičom za ich záslužnú činnosť a predstavil im ďalšiu formu podpory novými vozidlami, generálnymi opravami CAS 32 Tatra 148, technikou a výzbrojou s prebytočných skladov štátu. Počas diskusie bolo zodpovedané takmer všetko a dobrovoľní hasiči odmenili ministrove úsilie vďačným potleskom.


Aj zástupcovia Dobrovoľných hasičov obce Korňa nemohli chýbať a zapojili sa do družnej diskusie o vytváraní podpory a vhodných podmienok pre svoju činnosť.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZO Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >