Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Duąan
Zajtra má meniny: Iveta

Sviatok Všetkých svätých a Pamiatka zosnulých v DHZ Korňa 2014 Tlačiť E-mail
Utorok, 18 november 2014

Členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa sa poobede v Sobotu 1.11.2014 stretli pri príležitosti sviatku Všetkých svätých a Pamiatke zosnulých. V hojnom počte sa sústredili pre hasičskou zbrojnicou, následne s venčekami a sviečkami sa presunuli na cintorín. Predseda p. Miroslav Smažák a starší členovia postupne previedli aj mladších členov po hroboch zosnulých členov DHZ. Pri každom hrobe po pár slovách o zosnulom sa zapálila sviečka, položil venček a v úprimnej modlitbe sa pospomínalo. Aj mladší členovia aktívne pristúpili k tejto pietnej spomienke.


V mene výboru DHZ Korňa ďakujeme za zachovanie tradície.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZO Korňa
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >