Dnes má meniny: Kamila
Zajtra má meniny: Duąana

Pomoc na medzinárodnom cvičení KATKOM Tlačiť E-mail
Nedeµa, 19 október 2014
V Sobotu 18.10.2014 sme sa zúčastnili medzinárodného cvičenia KATKOM vo výcvikovom priestore medzi Bratislavou a Stupavou. Zúčastnili sa ho zložky Integrovaného záchranného systému – Operačné stredisko ZZS, HaZÚ Bratislava, Záchranné zdravotné služby zo SR, Modrý anjel, Červený kríž SR, Červený kríž Rakúska.

V rámci materiálno tylového zabezpečenia ASSR sme vyslali na výpomoc s poľnou kuchyňou a 4 našich členov Dobrovoľného hasičského zboru Korňa +1 DHZ Olešná, ktorí pripravili na obed chutný guláš. Počas prípravy a vydávania stravy nás prišli pozdraviť aj prezident HaZZ gen JUDr. Alexander Nejedlý, prezident SČK MUDR. Vilam Dobiáš, prezident Rakúskeho ČK, vedenie polície a Hasičského a záchranného zboru Bratislavského kraja. Na záver prezident ASSR MUDr. Marcel Sedlačko zhodnotil a úprimne poďakoval členom modulu tylového zabezpečenia za dobre vykonanú prácu. Ďalej chcem poďakovať aj ostatným členom DHZ Korňa, ktorý sa zúčastnili deň vopred na príprave a zabezpečení surovín na guláš.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZO Korňa