Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Laura
Zajtra má meniny: Norbert

Ú?elové cvi?enie v spolupráci s ZŠ Kor?a Tlačiť E-mail
Piatok, 10 október 2014

V rámci spolupráce Základnej školy a Dobrovo?ného hasi?ského zboru Kor?a sa d?a 9.10.2014 v doobed?ajších hodinách konalo „Ú?elové cvi?enie“ aj so stanoviskom požiarna ochrane, kde naši ?lenovia DHZ spolo?ne s pedagógmi a figurantmi pripravili úlohy rozdelené do teoretickej a praktickej ?asti.Žiaci okrem týchto úloh boli oboznámený aj s hasi?skou technikou, výzbrojou a výstrojom DHZ Kor?a. Veríme, že aj toto stretnutie priláka nových záujemcov do tohto verejnoprospešného združenia.

Spracoval: Rastislav Fatura, velite? DHZO Kor?a

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >