Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Vavrinec
Zajtra má meniny: Zuzana

Školský klub detí zagratuloval DHZ Korňa k 60 výročiu Tlačiť E-mail
Piatok, 06 jún 2014

V pondelok 2. 6. 2014 deti zo školského klubu detí pri ZŠ v Korni boli pogratulovať hasičom k 60-temu výročiu založenia Dobrovoľného hasičského zboru v obci Korňa. Deti si pre hasičov pripravili originálny darček – tortu v tvare hasičskej prilby.


Za odmenu sme sa dozvedeli veľa nového o práci hasičov, o tom, aké nástroje a pomôcky používajú pri záchrane ľudských životov a pri ochrane majetku pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Deti nadchli najmä autá s plnou výbavou, dievčatá zasa zaujali protipožiarne helmy i oblečenie, ktoré si i vyskúšali. Veľmi milý a ústretový prístup hasičov vyvolal u detí množstvo otázok, na ktoré hasiči trpezlivo odpovedali. Na záver zaznel veľký potlesk. Spoločná fotka na rozlúčku bola poďakovaním, za ochotu podeliť sa s nami o ich drahocenný čas.


Do školy sme sa vracali plní nezabudnuteľných dojmov.

Milí naši hasiči, skláňame sa pred Vašou náročnou prácou a ešte raz ĎAKUJEME!

Mgr. Marta Jarošová

PS: V mene všetkých Dobrovoľných hasičov "ďakujeme" za sladké prekvapenie, R.Fatura

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >