Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marián
Zajtra má meniny: Emanuel

Zásah č. 20 Technický zásah / pátracia akcia po nezvestnej osobe Ľ.K v obci Raková Tlačiť E-mail
Nedeµa, 04 máj 2014

Dňa 2.5.2014 po nahlásení operačným strediskom OR HaZZ Čadca na žiadosť polície Čadca vykonala hasičská jednotka DHZO Korňa (Nissan Navara, MB Sprinter 1+10) výjazd do obce Raková.   Počas jazdy bolo miestno stretnutia upresnené pred obecným úradom v obci Raková. Po príjazde na dohodnute miesto kde boli sústredené hasičské jednotky sme čakali na vedúceho oddelenia vyhľadávania p.Odrobiňáka. Medzitým nám bolo oznámené, že Ľ.K bola nájdená na rozhraní obce Raková a mesta Čadce Milošovej. Následne sme sa vrátili na svoju základňu.

Výjazd 19,08 hod., návrat na základňu 20,15 hod.

Technika: Nissan Navara, MB Sprinter + 11 členov DHZO Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >