Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Oliver
Zajtra má meniny: Ivan

Veľkonočné sviatky - zásah č. 18 / 2014 Tlačiť E-mail
Nedeµa, 20 apríl 2014

Dňa 21.4.2014 sa členovia Dobrovoľný hasičských zborov obcí Korňa (9), Makov (6), Olešná (3), Klokočov (1), Staškov (5), Skalité (7), Klubina (8), Nesluša (4), Námestovo (13), Oravské Veselé (8) a mesta Čadce (2) spoločne s Orava Rescue (19), Psovodi záchranári Žilina SR (8), CRC Slovakia (5), Dobrovoľnou Horskou Službou Malá Fatra (11), Dobrovoľnou Horskou Službou Orava (9), psovodi Žilina (2), Polícia SR a občania sa zúčastnili spoločnej pátracej akcie v obci Oravské Veselé.

Napriek šibačkám a oblievačkám viac ako 150 dobrovoľníkov obetovalo svoj voľný čas a od 10.00 hod. v ťažko dostupnom priechodnom teréne hľadali 51 ročného muža D.B obyvateľa obce Oravské Veselé. Po úvodnom rozdelení pod vedením p. Igora Janckulíka boli skupinám rozdelené úseky. Ďalej pri hľadaní pomáhalo aj 10 záchranárskych psov a posádky na štvorkolkách. Aj napriek obrovskej snahe v tento deň nezvestný nebol nájdený.


Na záver dňa bolo úprimne poďakované všetkým dobrovoľníkom za ochotu pomôcť pri záchrane ľudského života.

Výjazd 8,00 hod., návrat na základňu 18,00 hod.

Technika: MB Sprinter + 9 členov DHZO Korňa

Spracoval: Rastislav Fatura, okrskový veliteľ DHZ okresu Čadca a veliteľ DHZ Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >