Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Norbert
Zajtra má meniny: Róbert

Zásah č.16 / 2014 Technický zásah vyhľadávanie Tlačiť E-mail
©tvrtok, 27 marec 2014

Technický zásah / pátracia akcia po nezvestnej A.J z obce Skalité
Dňa 27.3.2014 o 9,00 hod. sa začala rozsiahla pátracia akcia na Kysuciach v obci Skalité. Členovia a technika Dobrovoľných hasičských zborov obcí Skalité (Jeep+13), Korňa + ASSR (13+štvorkolka),
Olešná (1), Staškov (5), Radôstka (3), Martin (10), Vysoká nad Kysucou (5), Svrčinovec (3), Zákopčie Tarabov (2), Turzovka (4+štvorkkolka), Raková (3), Čierne pri Čadci (5), Podvysoká (3), Námestovo (3), Nesluša (6), členovia Orava Rescue system (7+3xštvorkolka), Psovodi Záchranári Žilina (2+pes), Psovodi K 7 (5+2xpes), Psovodi K-9 UNIT (5+4xpes+štvorkolka), členovia Horskej služby Malá Fatra (9+pes), príslušníci Polície (11+3xpes) a občania (7) prehľadávali podľa pokynov aj ťažko dostupné miesta.


Spolu  pri tejto akcii sa zúčastnilo 125 ľudí, 11 psov a 6 štvorkoliek – no aj napriek obrovskému úsiliu nezvestnú 49 ročnú pani A.J nenašli. Ako ďalší krok bude Polícia preverovať pohyb nezvestnej v susednom Poľsku.


Za ochotu pomôcť ďakuje veliteľ DHZ Skalité p.Anton Laš ml, za Políciu p. Anton Odrobiňák, za Orava Rescue system p. Igor Janckulík  a okrskový veliteľ DHZ okresu Čadca p. Rastislav Fatura
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >