Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Duąan
Zajtra má meniny: Iveta

IV. ročník Hasičského plesu vzájomnej spolupráce v Korni 2014 Tlačiť E-mail
Nedeµa, 26 január 2014

Dňa 18.1.2014 sa konal už v poradí IV. ročník Hasičského plesu vzájomnej spolupráce, ktorý usporiadali členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa. Za zvuku ručnej historickej sirény - bol ples vzájomnej spolupráce otvorený. Úvodným príhovorom predsedu DHZ Korňa p. Miroslavom Smažákom o aktivitách DHZ, vzájomnej spolupráci s HaZZ, ASSR, SDH Staré Hamry, susednými DHZ a ostanými zložkami Integrovaného Záchranného Systému.

Na znak úcty a spolupráce sa plesu zúčastnili: krajský riaditeľ HaZZ Žilina Ing. Jaroslav Kapusniak s manželkou, okresný riaditeľ HaZZ Čadca Ing. Stanislav Zdařil, členovia Asociácie Samaritánov SR, zástupcovia okolitých DHZ, SDH Staré Hamry, sponzori, priaznivci a členovia DHZ Korňa. Úvodný valčík patril pozvaným hosťom a domácim hasičom, ktorý na príprave tohto plesu strávili nespočetný počet hodín prípravy.


Hudba pod patronátom ľudového zabávača p. Hruštinca „GRADOVALA“ a počas prestávok pookriala hostí harmonikárka Kristína Ševčíková a Maťo Bzdilík. Polnočná tombola rozveselila šťastlivcov a tí čo nemali šťastie v hre – mali ho v láske, čo dosvedčovala skvelá tanečná nálada a zaplnený parket úsmevov.


Ďalším prekvapením bola súťaž v spájaní hasičských hadíc – do súťaže boli zapojené manželky hasičov a sponzorov. Zvíťazila priateľka nášho člena Maťa Staníka, cenu fairplay za bojovnosť p. Emília Barčáková (tradičný sponzor DHZ) získala charitatívny kalendár pre Daniela, ďalšie ocenené súťažiace dostali medaile a kalendár najsexi ženského týmu 2014 DHZ Radôstka.


Na záver chcem všetkým zúčastneným poďakovať za skvelú zábavu, potvrdenie vzájomnej spolupráce, no najmä sponzorom a usporiadateľskému kolektívu Dobrovoľného hasičského zboru Korňa. Verím, že o rok sa opäť všetci stretneme.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >