Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Miloą
Zajtra má meniny: Timotej

č.41 Cvičenie Modulu týlového zabezpečenia ASSR – časť DHZ Korňa Tlačiť E-mail
©tvrtok, 26 december 2013

Akcia s názvom „Zabezpečenie teplého nápoja pre väčší počet ľudí“, bolo zvolaná 24.12.2013 o 21:00 hod., ako cvičný tréning obsluhy poľnej kuchyne a príslušenstva. V krátkom čase sa do hasičskej zbrojnice dostavilo 11 mužov a 6 žien, zaradených v zásahovej jednotke.
Následne bola zadaná úloha a rozdelené jednotlivé funkcie. Prvá skupina vytvorila miesto a poľnú kuchyňu, druhá skupina pripravovala ingrediencie a tretia skupina zabezpečila príjazdovú cestu, výdajné miesto s rozložením stanov a stolov.

Po dovarení sa všetky skupiny spojili a po skončení sv. omše v obci Korňa, rozdali zdarma pred kostolom 300 porcií Vianočného punču. Táto akcia sa stretla najmä s milým prekvapením a úprimným poďakovaním od občanov, citujem jedného „Ste super, veríme vám a máte našu podporu“ – aj tieto slová nás poháňajú dopredu. Základom činnosti v takejto verejno-prospešnej činnosti je ochota pomôcť ľuďom bez nároku na odmenu a motivovať k tejto práci aj iných ľudí. Aj touto cestou chcem poďakovať všetkým zúčastneným členom DHZ Korňa za aktívnu pomoc pri zorganizovaní tejto akcie.

Zúčastnený za DHZ Korňa – Rastislav Fatura, Andrej Nehera, Milan Škulavík, Dávid Dubač, Marek Škulavík, Tomáš Smreček, Michal Tremboš, Peter Tomašik, Martin Gregor, Kamil Mackovčák, Miroslav Škorčík, Monika Dubačová, Anna Gajdošová, Gabriela Ďurkáčová, Jaroslava Ďurkáčová, Katarína Ďurkáčová, Gabriela Ďurkáčová

Výjazd DHZ Korňa 21,00 hod. – ukončenie zásahu DHZ Korňa 02,10 hod.

Technika: Nissan Navara, prívesný vozík, poľná kuchyňa, stany, stoly  
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >