Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Ví»azoslav
Zajtra má meniny: Blahoslav

Zásah č. 35 - transport pacienta Tlačiť E-mail
Sobota, 02 november 2013

Dňa 4.11.2013 o 10.56 vykonal Dobrovoľný hasičský zbor Korňa výjazd k výpomoci HaZZ, RZP – transportu nadrozmerného pacienta v obci Korňa, zásahu sa zúčastnilo 6 členov zásahovej jednotky s vozidlom MB Sprinter a transportným korýtkom SHELL.

35.

Technický zásah /transport nadrozmerného pacienta

Dňa 4.11.2013 o 10.56 vykonal Dobrovoľný hasičský zbor Korňa výjazd k výpomoci HaZZ, RZP – transportu nadrozmerného pacienta v obci Korňa, zásahu sa zúčastnilo 6 členov zásahovej jednotky s vozidlom MB Sprinter a transportným korýtkom SHELL. Po stabilizácii pacienta posádkou RZP následne ho hasiči zniesli do vozidla RZP. Zásah komplikoval stiesnený priestor a vysoká váha pacienta.

Zúčastnený za DHZ Korňa: M.Smažák, Fatura, V.Kocúr, R.Jaroš, P.Vyrobík, M.Paľuch.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ/OHZ Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >