Dnes má meniny: Vlasta

Sobota, 02 november 2013

35.

Technický zásah /transport nadrozmerného pacienta

Dňa 4.11.2013 o 10.56 vykonal Dobrovoľný hasičský zbor Korňa výjazd k výpomoci HaZZ, RZP – transportu nadrozmerného pacienta v obci Korňa, zásahu sa zúčastnilo 6 členov zásahovej jednotky s vozidlom MB Sprinter a transportným korýtkom SHELL. Po stabilizácii pacienta posádkou RZP následne ho hasiči zniesli do vozidla RZP. Zásah komplikoval stiesnený priestor a vysoká váha pacienta.

Zúčastnený za DHZ Korňa: M.Smažák, Fatura, V.Kocúr, R.Jaroš, P.Vyrobík, M.Paľuch.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ/OHZ Korňa