Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Ví»azoslav
Zajtra má meniny: Blahoslav

Sviatok všetkých svätých a pamiatka zosnulých Tlačiť E-mail
Streda, 30 október 2013

Dňa 1.11.2013 sa na sviatok všetkých svätých a pamiatku zosnulých zúčastnilo spomienky na zakladateľov dobrovoľného hasičstva v obci Korňa 16 členov Dobrovoľného hasičského zboru. Ako prvý navštívili hrob dlhoročného predsedu Pavla Sučíka a postupne nasledovali ostatné hroby zosnulých členov.

Výbor DHZ Korňa ďakuje za účasť na tejto spomienke, nakoľko je potrebné uctiť si svojich spoluzakladateľov. Ďalej je potrené si pripomenúť, že už budúci rok 2014 DHZ Korňa a obec Korňa oslávi okrúhle výročie 60 rokov založenia. K tomuto výročiu bude knižne spracovaná kronika DHZ Korňa.


Spracoval a foto: Rastislav Fatura
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >