Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Ví»azoslav
Zajtra má meniny: Blahoslav

Pracovné stretnutie s podpredsedom vlády, ministrom vnútra SR Tlačiť E-mail
Nedeµa, 27 október 2013

Dňa 25.10.2013 sa predseda, veliteľ a hospodár DHZ Korňa zúčastnili pracovného stretnutia s podpredsedom vlády a ministrom vnútra JUDr. Robertom Kaliňákom, prezidentom HaZZ, gen.sekretárom DPO SR, žilinským županom a hosťami na predstavení novej kategorizácii DHZ na území SR - k tomuto stretnutiu bude v najbližšej dobe zvolaná členská schôdza a rozobraté podrobnosti ....

Ďakujeme za príjemné a srdečné prijatie.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >