Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Lujza
Zajtra má meniny: Amália

Zásahy č.31 a 32 Tlačiť E-mail
©tvrtok, 12 september 2013

Prinášame info o zásahoch Dobrovoľného hasičského zboru Korňa.

31.

Technický zásah /transport pacienta

Dňa 5.9.2013 Dobrovoľný hasičský zbor zasahoval pri transporte a naložení pacienta v obci Korňa (časť U Malikov), zásahu sa zúčastnil aj HaZZ HS Turzovka a OHZ/DHZ Korňa s technikou Nissan Navara 1+4.

32.

Zásah / Taktické cvičenie

Dňa 7.9.2013 (čas výjazdu 7,00 hod) sme sa zúčastnili hasičského cvičenie zameraného na lesné požiare a poskytnutie predlekárskej pomoci. V katastri obce Radôstka bol likvidovaný simulovaný požiar lesného porastu, doprava vody bola zabezpečené kyvadlovo a následne hadicovým vedením so zapojenými čerpadlami za sebou. OHZ/DHZ Korňa sa zúčastnila s technikou Lada Niva, Nissan Navara s čerpadlami (1+8), čas ukončenia 20,00 hod.

Spracoval: Rastislav Fatura, veliteľ DHZ/OHZ Korňa

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >