Dnes má meniny: Leopold
Zajtra má meniny: Agnesa

Zásahy č. 29, 30 Tlačiť E-mail
Utorok, 03 september 2013

Technický zásah /transport nadrozmerného pacienta     Dňa 3.9.2013 o 18.57 hod. sme vykonali výjazd k výpomoci RZP zneseniu pacienta, po príjazde do udanej osady sme vozidlá odstavili a ďalej sme spoločne s príslušníkmi HaZZ vyzbrojenými transportnými nosidlami pokračovali pešo k rodinnému domu postihnutého (cca 450 m). Po príchode do RD 217 sme prieskumom zistili, že už na mieste je posádka RZP, ktorá stabilizovala pacienta. Následne sme pacienta preložili na transportné nosidlá a odniesli k vozidlu RZP, ktoré ho transportovalo do NsP Čadca.  Zasahovali: RZP Falc, OHZ Korňa (Nissan Navara 1+3), HaZZ HS Turzovka (AHZS MB Vario 1+3)

Zásah č.29

Dňa 2.9.2013 o 17,58 hod. sme vykonali výjazd v obci Korňa U Jančíkov k čerpaní znečistenej studni po lokálnej prietrži. Zásahu sa zúčastnilo 6 členov OHZ/DHZ Korňa s technikou Nissan Navara. Pomocou kalového čerpadla, elektrocentrály a vysokotlakého čerpadla bola studňa vyčistená a vodovod sfunkčnený.